Avaleht

Esterson OÜ

Saturday
Nov 23rd
 • Registreeru
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
 • otsi
left direction
right direction

Firmast

Prindi

Transpordifirma Esterson, mis on juba mitmeid aastaid edukalt töötanud, pakub kompleksteenuseid kaubavedude osas Balti riikides, Lääne- ja Ida-Euroopas, aga samuti Venemaal.

Meie firmal, mille valduses on nii konteineriplatsid kui ka poolhaagised, on rikkalik kogemus kaubatarnete organiseerimise alal. Me püüame täielikult rahuldada klientide vajadusi kvaliteetsete teenuste järele, täita autovedude osas kõiki nende soove aja ja vahendite minimaalseima kuluga.

Kaubavedude alal omandatud kogemused ja kogunenud teadmised võimaldavad meil pakkuda soodsaid tariife ja vastuvõetavaid tähtaegu kaupade vedamisele. Me kanname alati vastutust oma töö tulemuste eest. Oma tegevuses panustab meie transpordifirma professionaalsusele töös, paindlikkusele hinnatariifide poliitikas, aususele ja lugupidamisele klientide vastu.

Klientide mugavuse nimel – kaupade transportimise maksumuse eelnevad kalkulatsioonid ühes kõige optimaalsema veoskeemi valikuga. Kontroll liikumise üle kõikides veoetappides, tänu millele võib tellija praktiliselt mistahes ajamomendil saada teada oma kaubakoorma asukohta.

Pöördudes meie poole, leiate Te meis usaldusväärse partneri pikaajaliseks ja vastastikku kasulikuks koostööks. Meie kogemused, individuaalne lähenemine igale kliendile, vastutustunne – see on see, mis eristab meid teistest vedajatest.